В цьому режимі можна виконати будь-які обчислення, які базуються на інших нарахуваннях. В тому числі і премії.

  • Настройка таблиці розрахунку премій.
Через F8 вводимо види нарахувань з довідника видів оплат, для розрахунку яких збираємо суми по інших нарахуваннях. Перша колонка — вид оплати — вид нарахування з довідника видів оплат. В другій колонці через пробіл, вказуємо види нарахувань, що входять в суму, з якої буде проводитись обчислення.

 
Аналогічно, як і при роботі зі списками в режимі інші нарахування і утримання є два режими: списки, постійні для місяців і списки на поточний розрахунковий місяць. Різниця між ними та, що одні списки ви можете створити на довгостроковий період, а потім щомісячно переносити вже раніше сформований список в поточний розрахунковий місяць. Де цей список буде доопрацьовуватись, а при виході з нього дані будуть автоматично заноситись в особисту картку. Послідовність роботи зі списком на поточний розрахунковий місяць:
 

  • Перелік списків
При вході в цей режим ми через F8 вводимо код документу та назву документу. Код – це номер по-порядку, назва довільна, щоб зручно було працювати з цим документом. (Це свого роду зміст) . Тут можна створювати новий документ (F8), копіювати (F4), при необхідності вилучати (F2) Увага, перед вилученням документу його початково потрібно очистити, інакше ви можете вилучити лише назву документа, а не самі записи з цього документу.
 
  • Заповнення/коригування списку преміювання
Із запропонованого списку документів необхідно за допомогою стрілки вверх (вниз) вибрати необхідний для роботи документ і натиснути Enter.
З’явиться допоміжне меню, де будуть розписані основні дії для роботи з документом.
  1. Коригування списку
  2. Додавання працівників у список
Автоматичне додавання працівників у список згідно вказаного фільтру (по підрозділу)
  1. Автоматичне заповнення виду оплати
  2. Автоматичне заповнення процента премії
  3. Автоматичне формування списку (рахунки)
Цей режим об'єднує в собі попередні три пункти меню.
  1. Розрахунок сум, з яких нараховується премія
Вказавши у вікні фільтру код підрозділу (пробіл — весь список), перейдемо до розрахунку сум, з яких пізніше буде розраховуватись сума премії. Нарахування збираються згідно видів оплат, що вказані в настройці. F2 — розрахунок. Дані автоматично заносяться в список в колонку сума заробітку, переглянути і внести зміни можна в режимі коригування списку.
  1. Розрахунок сум для 13-ї зарплати
Розрахунок сум для 13-ї зарплати (дані збираються за період — звітній рік, згідно настройки по видам оплати). Дані автоматично заносяться в список в колонку сума заробітку, переглянути і внести зміни можна в режимі коригування списку.
  1. Розрахунок сум премії
Розрахунок сум премій. Дані автоматично заносяться в список в колонку сума премії, переглянути і внести зміни можна в режимі коригування списку.
  1. Автоматичне заповнення шифру затрат
  2. Автоматичне заповнення ознаки виплати
Можливі три варіанти виплати премії: 0 — виплата суми премії відбувається в режимі виплати заробітної плати, 1 — виплата суми премії (в повному обсязі) відбувається зразу після формування списку, тобто в особову картку заносяться два записи нарахування з видом оплати із настойки таблиці формування списку і утримання з видом оплати 122, 2 — виплата суми премії за мінусом прибуткового податку, тобто в особову картку заносяться два записи нарахування з видом оплати із настойки і утримання (сума премії мінус прибутковий податок) з видом оплати 122.
  1. Копіювання даних з минулого місяця
  2. Очистка списку
Перед тим як список вилучити із переліку списків, його необхідно очистити.

При виході з цього режиму відбудеться автоматичне рознесення даних опрацьованого списку в розрахункові листки.
На основі сформованих списків можна зробити

  • Контрольний друк списку
  • Друк відомості по списку
Для цього необхідно із запропонованого списку документів за допомогою стрілки вверх (вниз) вибрати відповідний документ і натиснути Enter (перехід між вікнами Alt+Tab для перегляду та друку документа).