При вході в систему, на початку роботи, дається запит на поточну (сьогоднішню) дату – це системна дата та дату розрахункового місяця. Розрахунковий місяць – це дата розрахункового періоду, за який здійснюється розрахунок зарплати. Коригування даних в минулому розрахунковому місяці заборонено. Всі зміни слід робити в поточному розрахунковому періоді.
Після натискання клавіші ENTER входимо в основне меню. При цьому вхід в будь-який режим меню здійснюється за допомогою клавіші ENTER, вихід із будь-якого режиму здійснюється за допомогою клавіші ESC. Рух та вибір будь-якого пункту меню здійснюється за допомогою стрілок вверх та низ. При вході в режим внизу екрана видається підказка по роботі з даним документом чи списком, які функціональні клавіші слід використовувати (основні F8 – введення нового запису, F2 – вилучення запису, Home, Enter, стрілка вверх, стрілка вниз – рух по запису) .
При виборі даних з довідника працюючих, або довідника видів оплат можна по клавіші Tab вийти на відповідний довідник.
Перехід між вікнами основної програми та сервера друку – для перегляду та друку документів – здійснюється за допомогою почергового натискування клавіш Alt + Tab.
Alt + Enter – перехід в повно-екранний режим роботи.